Ми приділяємо велику увагу швидкості і якості доставки, щоб Ви змогли отримати своє замовлення якомога швидше!

Ми пропонуємо Вам такі варіанти доставки:
1. Самовивіз безкоштовно з нашого складу в місті Києві за адресою бульвар Ярослава Гашека, 18​, попередньо оформивши замовлення.
В цьому випадку Ви  потрапляєте у світ гарного настрою і смачної кави на додаток до замовлення:)
2. Доставка кур'єром  в будь-яку точку м. Києва.
Вартість 50 грн.
3. Доставка по всій Україні транспортною компанією «Нова Пошта». Увага! З 03.12 по 31.12 замовлення від 500 грн відправляються за попередньою оплатою або повною оплатою
Вартість доставки та послуги післяплати (тiльки 2% вiд вартостi товару) розраховуються відповідно до тарифів перевізника.

Увага! Важливо посилку забрати протягом 4 днів після прибуття до Вашого відділення. На п'ятий день посилка повертається назад!
 4. Доставка по всій Україні транспортною компанією "Укрпошта".
Доставка здійснюється тільки при 100% оплаті за замовлення.
Від 600 грн доставка транспортною компанією Укрпошта безкоштовна (крім габаритних посилок). Габаритна посилка- це посилка, найбільша сторона якої більше 50 см. Вартість відправки габаритних посилок оплачує покупець при отриманні.

Відправлення транспортними компаніями здійснюється в день замовлення. Інтернет магазин "Без Упаковки" не несе відповідальності за швидкість доставки транспортними компаніями.
При доставці замовленого товару перевіряй комплектність доставленого товару, працездатність, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, так само перевір товар на наявність механічних пошкоджень.
При не заяві при отриманні товару на складi транспортної компанії аба  у кур'єра претензій з приводу механічних пошкоджень, в подальшому подібні претензії не розглядаються. Сорі)

 

Оплатити можете як Вам зручно:

Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх населених пунктах на території України.
Оплата здійснюється виключно у національній валюті.
На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Онлайн-оплата на сайтi картою

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard без комісії.
Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:
під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" потрібно вибрати «Онлайн-оплата картою». Після цього Ви будте переадресован на сторінку системи безпечних платежів банку, де  необхідно буде підтвердити оплату.